Pronájem novostavby

Pronájem novostavby Pronájem novostavby
Pronájem novostavby Pronájem novostavby
Pronájem novostavby Pronájem novostavby
Pronájem novostavby Pronájem novostavby
Pronájem novostavby Pronájem novostavby

Popis nabídky

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nový, slunný a plně klimatizovaný byt 3+kk na ulici Hegerova v Ostravě, navrženo pro plný komfort nájemníků, kteří zde budou bydlet. Unikátní architektura bytu vám nabídne zážitek s bydlení, který v běžných bytech nezažijete. Ozvučení obývacího zajištěno, zde je i krásný výhled do zeleně s balkónu do podoby přídi lodi, který se nachází směrem do klidné zóny. Nájemníci si mohou užít posezení na střeše domu v ranních hodinách při své ranní kávě, odpoledne s přáteli a rodinou nebo při romantických večeřích ve dvou. Pohodová příjezdová cesta k domu. Zabezpečený vstup přes otisk prstů.

Byt se nachází v prvním patře. Dispozičně se jedná o tři pokoje, z nichž jeden slouží jako kuchyň, koupelnu a oddělený záchod. Kuchyň bude vybavena novou velmi vkusnou a prakticky řešenou kuchyňskou linkou s novými spotřebiči na přání nájemce. V moderní koupelně je vana, umyvadlo, celoplošné zrcadlo a lokální topný žebřík na sušení ručníků. Mimo koupelnu je provedena vestavba pro umístění pračky a sušičky. Pokoje jsou neprůchozí, prostorné a klimatizované, s velkými okny a výhledem.

Byt nabízí dvouzónovou klimatizaci zároveň se zajištěnou nehlučností odvětrávání v celém objektu. Celý byt má instalováno úsporné a rafinované LED osvětlení, které je součástí vybavení bytu. Přístup do bytu je řešen bezbariérově hlavním vchodem a pomocí výtahu.

K bytu také náleží kamerově hlídané parkoviště, každý byt má jedno parkovací místo v ceně.

Dům se nachází ve velmi vyhledávané klidné lokalitě se spoustou zeleně a zároveň s rychlou dostupností centra Ostravy, FM a nákupních center. Veškerá občanská vybavenost je v blízké vzdálenosti. Autobusová zastávka je 3 minuty pěší chůzí od budovy, centrum Ostravy a vlakové nádraží je dosažitelné za 15 minut po dálniční cestě, která se nachází v nedalekém okolí. Fotky jsou ilustrační na přání majitele pro zachování soukromí budoucích nájemníků. Doporučujeme osobní prohlídku.

Cena činí 11 900 Kč/měsíc + služby. Vratná finanční jistina pro majitele ve výši dvou a půl nájmu. Odměna RK za zprostředkování se skládá při rezervaci. Makléř doporučuje osobní prohlídku bytu.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*